DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Nespornou výhodou dlouhodobé spolupráce je hloubková znalost poměrů ve firmě, tedy způsob a metodika vedení účetnictví, historická rozhodnutí a jejich dopady, personální i organizační struktura, atd.

Následně pak průběžným konzultováním a řešením účetních a daňových problémů společně odstraňujeme případné nejasnosti a možné "třecí plochy" při případné kontrole ze strany správce daně.

Dlouhodobou spoluprací lze docílit značných úspor a to ve dvou rovinách. Především je to skutečnost,že klient neplatí daně vyšší než mu zákon ukládá a pak, že jeho daňové povinnosti jsou zpracovány v souladu se zákony a nevystavuje se do budoucna riziku doměrku za nesprávně přiznané a odvedené daně.

Pokud i přes veškerou péči přece jen dojde k případnému doměrku daňové povinnosti, má klient jistotu, že takto vzniklou škodu mu daňový poradce nahradí, neboť výkon daňového poradenství má každý daňový poradce prostřednictvím pojistné smlouvy o odpovědnosti za škodu při výkonu daňového poradenství pojištěnu. Což je nesrovnatelná výhoda oproti zdánlivě levnějším službám poskytovaným velkým množstvím samostatných účetních či účetních firem, kteří ovšem neručí za své služby uzavřenou pojistkou.

 

© 2023 Daňová kancelář Kottík s.r.o. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.