JEDNORÁZOVÁ SPOLUPRÁCE

Veškeré služby poskytované našim dlouhodobým klientům, poskytujeme samozřejmě ve stejné kvalitě i klientům požadujícím jednorázovou spolupráci.

Jedná se zejména o:

  • zastupování při jednání před správci daně Jistě každý z nás zná rčení "neznalost zákona neomlouvá". V daňové oblasti může každý svá práva uplatňovat při jednáních se správci daně. Jak mám ale uplatnit něco, o čem ani nevím, že existuje? Proto pomoc daňového poradce při jednáních se správcem daně jednoznačně zvyšuje "šance" klientů na to, že svá práva mohou  a budou konzumovat v maximálně možné míře. Zastupování probíhá na základě plné moci, a to buď tak, že jde daňový poradce s klientem na jednání anebo toto jednání může daňový poradce absolvovat i sám.
  • zpracování jednorázových daňových přiznání Veškerá daňová přiznání, která máte zpracovat a odevzdat správci daně za Vás můžeme zpracovat a podat. Jedná se o přiznání k DPH, k dani z příjmů FO i PO, dani silniční, dani z nemovitostí, dani z nabytí nemovitých věcí, atd.
  • zpracování daňových a účetních dotazů Na základě písemného dotazu vypracujeme podrobnou odpověď.
  • zpracování - "Due - Diligence" Zvažujete-li možnost koupě obchodního podílu, vstup do společnosti obchodního partnera nebo koupi celé firmy, je jednou ze zvažovaných rizik i skutečnost, že nevíte jakého "daňového kostlivce" si sebou firma nese. Právě na tyto situace, tedy identifikování a vyhodnocení možných rizik z minulosti je tato služba zaměřena.

 

© 2023 Daňová kancelář Kottík s.r.o. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.